Najdete u kazdeho interpreta jeho pisnicky u nich texty a odkaz na stahnuti.
Momentalne vice jak 40 interpretu.


Lukas Adamec

27. června 2012 v 10:18 | Niki_1993
ZIVOTOPIS
Lukáš Adamec spatřil světlo světa 12. března 1987 v Košicích. Odmala se Luky (jak ho všichni přátelé nazývají) věnuje hudbě. První kontakt s muzikou měl prostřednictvím rodičů, oba hrají na kytaru a rádi zpívají. Jako malý chlapec dostal úkol vybrat si jeden sport a jeden hudební nastroj ... Hledání netrvalo dlouho, Luky očarovaly tóny klavíru. Následovalo tedy 11 leté studium klavíru a později i hry na keyboard.

Součástí jeho života, kromě hudby, se stalo i vodní pólo. Se svým týmem se stal několikanásobný mistr Slovenska a později reprezentantem Slovenska.
Luky miluje společenský život, krásné dívky a vždycky rád trávil čas se svými přáteli v přírodě, na chatách a v neposlední řadě na koncertech, kde velmi rád a dost nahlas zpíval.
Zlom v Lukášově životě nastal v okamžiku, kdy dovršil 21 let. Parádní základ získaný na koncertech přátelé ocenili a doporučili jej dvěma skvělým muzikantům Petrovi Malinovského (kytara) a Kamilovi Sinicynovi (bicí), kteří v té době řešili seskupení kapely. Luky se stal v pořadí 8. zpěvák, který byl pro budoucí formaci zkoušen.
OFICIALNI WEB. STRANKA
VYBER PISNI ( na tomto blogu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama